81 дизайн огорож

Перш, ніж гість побачить вашу кухню, вітальню, фойє або домашній кінотеатр, перше, що вони помічають, це паркан у вашому дворі. Є багато доступних конструкцій огорожі. Хоча установка може бути трохи складною. Не планування вперед може призвести до затримок і ускладнень. Перше, що потрібно вирішити - це, які стилі паркану будуть краще всього підходять на вашому подвір'ї. Витратьте час, щоб дізнатися про парканах. Розуміти їх функціональність, використовуваний матеріал, мета і висоту. Гарне розуміння цих атрибутів необхідно перед викликом підрядника по огорожі. Без належного дослідження, ви не можете отримати паркан, який відповідає вашим вимогам.
Перше що потрібно знати, це де розташувати Ваш новий паркан? Чи ви огорожуєте свій двір, щоб позначити межу Вашої власності чи просто, щоб додати йому естетичної цінності? Чи мова йде про фасад чи про задній двір. Огорожа перед двором повинна мати гарний вигляд з вулиці і бути прикрасою його околиць. Це може бути паркан для огорожувати домашніх тварин або дітей і захищати від вуличного руху. Розуміння основної цілі вашої огорожі допоможе визначити який тип паркана Вам найбільше підходить. decorative fence designs in nice neighborhood Коли справа доходить до огородження ззаду будинку - існує багато причин для його встановлення. Встановлення огорожі покращує естетичну привабливість території. Хоча вона може служити й іншим цілям. Огорожі заднього двору, наприклад, можуть допомогти зберегти Ваш ландшафт закритим і під контролем. Це також відділяє Ваш задній двір від сусідів, зберігаючи речі аккуратно відокремленими. Він також виконує ті самі функції що і на переді, як безпека і захист дітей і домашнії тварин. Огорожі створюють гарні межі, які не тільки утримають речі всередині, а й ззовні. Це може бути засіб для відлякування грабіжників, яким незначним він би не був, а також допомагає утримати більшість диких тварин від вашої домівки. В деяких парканів є колючий дріт, щоб не дати людям і тваринам зайти на Вашу територію. Деякі паркани оснащені електрикою підключеною до них, щоб вдарити зарядом будь-кого хто торкнеться його. Ці типи огорож дійсно хороші для безпеки. Багато домовласників полюбляють з друзями поїсти на столику для пікніка або на ганку. Паркан забезпечить Вам спокій, щоб чужі люди не заходили до Вас під час відпочинку. Він надасть Вам необхідну конфіденційність, а також відчуття безпеки. short wood and brick fence Коли Ви оприділились з метою та причиною, для чого Вам потрібний паркан, Ваше наступнє рішення буде визначитись з його висотою. Для паркана, який просто добавляє естетичної привабливості Вашому будинку, Вам ймовірно потрібний тільки паркан висотою в декілька футів. Однак, якщо ви хочете усамітнитись, тоді Ви можете встановити паркан висотою 5 - 7 футів. Перш ніж ви вирішуєте вибір висоти вашого паркану, майте на увазі, що у деяких містах висота кришки огорожі становить близько 6 футів, але у вашого міста можуть бути різні вимоги. Фактично, місто може вимагати, щоб огородження в районі мали певний колір і матеріал. Тому розберіться з цим до того як Ваш підрядник буде закуповувати матеріали для огорожі. Паркан, призначення якого в основному косметичне, не повинен бути зроблений з чого-небудь, що є особливо міцним. Однак, якщо конфіденційність і безпека є головними цілями, то ви хочете щось міцне, яке буде на довгі роки. Нижче наведені деякі з найбільш поширених матеріалів, що використовуються та їх переваги:

Приклади огорож з різноманітних матеріалів

Дерево
Ви можете морити або фарбувати дерево в відповідності с навколишнім стилем. Деревяний паркан може існувати від 15 до 20 років. Деревяні огорожі можуть служити як паркан для приватного життя, так і декоративним цілям. Існує багато видів деревини, з яких можна виготовляти огорожі з ялини, сосни, червоного дерева і кедру. Деякі з них навіть зроблені з композитної деревини (з перероблених матеріалів) і повинні бути проморені до кінця, щоб протистояти стихіям. Дерев'яні паркани вимагають регулярного обслуговування та іноді підфарбовування, щоб збільшити їх довговічність. Коли справа доходить до безпеки, дерев'яний паркан не найкращий вибір, тому що його можна легко зламати, щоб увійти у ваш двір. classy townhome garden with horizontal wood privacy fence Цей невеликий задній двір закритий горизонтальним дерев'яним парканом. З патіо, є достатньо місця для приємного барбекю. black wooden picket fence with white tops Ось хороший низький паркан, який пофарбований в чорне з білими кінчиками зверху. seaside home with wooden white fencing Це приклад будинку на морі з білим парканом.
Вініл
Цей варіант призначений для тих, хто хоче мати хорошу естетику і довговічність. Вініл триває довго і може бути встановлений як штахетник або паркан з дощок. Кольори дещо обмежені, оскільки він доступний тільки в нейтральних відтінках. Цей матеріал не можна морити або фарбувати, як дерево. Вініл вологостійкий, але може розвиватися цвіль при впливі вологих умов протягом тривалого періоду часу. Це означає, що будь-які спринклери (оприскувачі) у дворі повинні зберігатися досить далеко, щоб не потрапити в вінілову огорожу. vinyl fence along sidewalk backyard vinyl fence with red umbrella
Метал
Багато парканів зроблено з металу. Він міцний, універсальний і поставляється в багатьох стилях. Його можна використовувати для прикраси, конфіденційності та безпеки. Нижче наведені найбільш поширені види металу, які використовуються для огорожі.
Алюміній
Що стосується металевих варіантів огорожі, їх багато. Тип, який ви обираєте для установки, буде залежати від того, скільки вам потрібно безпеки та конфіденційності. Паркани з алюмінію дуже міцні, довговічні і забезпечують відмінний захист. Вони дуже ефективні для оберігання дітей і домашніх тварин від небажаних територій. Вони можуть поставлятися в двох і 3-рейковому типах, які надзвичайно міцні. За ними потрібно дуже мало догляду. Все, що їм потрібно, це час від часу їх мити.
Сталь
Сталевий паркан - це ще більш сильний паркан, ніж алюмінієвий, і він відмінно підходить для безпеки. Рейки сталевого загородження витримують в 4 рази більше ударів, ніж алюмінієві. Вони також краще захищають від ерозії, викликаної кліматом. Вони практично не вимагають догляду Vintage charcoal grey steel gates and fence Крутий паркан і ворота формують вид на вражаючу будівля. Паркан створений із сталі з дуже деталізованим дизайном кіл, трикутників і інших форм.
Коване залізо
Цей тип огорожі також відмінний з міркувань безпеки. Він міцний і може прослужити вам до 50 років і більше, якщо ви його, доглядаєте належним чином. Щоб отримати максимальний захист від такого паркану, рекомендується встановити його з висотою не менше 6 футів. Ті, які 4 фути заввишки, вважаються середнім рівнем безпеки. large luxurious residential home with iron fence Видний цегляний будинок знаходиться на огороженій території. Цегляна колона металевого паркану виглядає так само, як і будинок. Трава добре зберігається, як і дерева, і кущі. Old home with brick and black wrought iron fencing Старий величний двоповерховий будинок спроектований в іспанському стилі. Тема жовтого і білого кольору добре підходить для цього місця. Дизайн воріт огорожі майстерно зроблений з квітковим візерунком. Огорожа являє собою комбінацію каменю і металу. Pink square home with blue iron fence and trees Це рожевий двоповерховий сучасний будинок. Зовнішня сторона захищена металевим парканом з синього металу. Дерева і кущі за огорожею використовуються для усамітнення від сторонніх очей. Big opulent home behind nicely trimmed trees with turquoise iron fence in the suburbs На цьому господарстві передній паркан має темно-синій зелений колір і зроблений з міцного металу. Це декоративний короткий паркан, але високі кущі служать природний приватний паркан. suburban Victorian style house with traditional black iron fencing Паркан з кованого заліза, зображений вище, покриває весь двір. Верхня частина паркану має золоті шипи для елегантного зовнішнього вигляду, а також для захисту від злому. Ворота утримуються разом великий цегляної колоною grand Mediterranean home with brown metal fencing Цей триповерховий будинок - справжня перлина. Майно має два великих балкони, з яких відкривається вид на гори. Коричневий заміський паркан містить будинок і невеликий сад. short black metal fencing leading to the entrance of an old villa Декоративний металевий паркан чорного кольору обрамляє кожну бік вузької цементною доріжкою. Він веде до входу у цей величний європейського стилю триповерхову будівлю. modern two story yellow cottage house with metal fence and brick columns Гарний металевий паркан будинку межує з цим чудовим двоповерховим кремово-жовим житлом. Передні ворота ведуть до декількох сходинок і головного входу. house in the suburbs with black metal fence and gate in front Ландшафтний паркан дає відвідувачам візуальне захоплення перед тим, як наблизитися до входу в будинок. Паркан короткий. Це в основному для того, щоб добре виглядати, що він і робить з характерними візерунками. Сам будинок великий з коричнево-білою кольоровою гамою. house behind stone and metal black fence in nice neighborhood Ось прекрасний будинок у передмісті. Паркан і ворота являють собою простий металевий дизайн. Колони і фундамент - це нестандартний камінь. Високі дерева висаджуються за парканом, щоб збільшити приватність.
Цегла
Цегляний паркан є одним з найдорожчих варіантів паркану. Тим не менш, він також є одним з найбільш безпечних варіантів приватності для двору. Цегла фактично не вимагає догляду і дає вам кращий захист відповідно до висоти. Це також відмінний звуковий бар'єр, що робить його ліпшим для барбекю та вечірок в басейні на задньому дворі. Проте, щоб мати цегляну стіну навколо двору, потрібен міцний фундамент. Якщо земля під ним розмивається, тоді весь паркан може завалитися. Нижче наведено кілька ідей для парканів. bungalow with red brick fence house with stone brick fencing and roof tile
Скло
Скляні паркани зазвичай використовуються навколо басейнів в якості огорожі. Він нього мало толку для безпеки або конфіденційності, так як цей матеріал прозорий і через нього легко перелізти. Використання скла для огорожі додає сучасний стильний стиль у ваш інтер'єр. Скло вимагає багато догляду, чищення, так як воно легко забруднюється порохами. Саме по собі скло може служити довгий час. Однак, воно не дуже міцне, якщо по ньому вдарити тупим предметом. tall modern glass fence Безмежний скляний паркан створює видимість більш відкритого простору. Відвідувачі можуть побачити акуратно доглянуту траву з тротуару. roof top glass pool fence with a view to the ocean Це критий басейн. Сучасне скляне огородження дозволяє людям насолоджуватися приголомшливим видом на океан з верху.
Бамбук
Бамбук насправді тип трави. Ці паркани в основному використовуються декоративно. Це стійкий ресурсний матеріал, так як бамбук росте досить швидко. Бамбук додає свого роду елемент азіатського стилю до Вашого саду. Ще одна перевага бамбуку - його довговічність, міцність і мала потреба в догляді. zen garden with decorative bamboo fencing natural stone steps with bamboo fence railings in Japanese garden during spring season Основний паркан з бамбука направляє відвідувачів кам'яними сходами до парку. beautiful garden with bamboo fence panels Малий сад з різними рослинами, квітковими і бамбуковими огороджувальними панелями.
Останнє міркування при виборі паркану - правильний вибір. Знову ж таки, необхідно встановити пріоритети. Що найважливіше? Це безпека, конфіденційність або зовнішній вигляд?

Типи паркану за призначенням

Конфіденційність та безпека
Огорожа для захисту приватності, як правило, високі, охоплюють шість футів або й більше і не мають отворів, є проміжками в них. Його мета - не допустити, щоб люди побачили те що за огорожею. Між тим охоронні огорожі служать перешкодою для проникнення порушників. Знову ж таки, це більш високі паркани, які складно збільшувати. Більшість часу така огорожа служить для безпечного приватного життя. Вона може бути виготовлена з різних матеріалів. Звичайно включають метал, дерево, цеглу і вініл.
Ось два приклади, які забезпечують конфіденційність та безпеку. New construction private security wooden fence З цим парканом нетреба турбуватись про людей, які заглядають у вашу чудову изольовану кухню. Високий дерев'яний паркан, без проміжків між ними, не дозволяє людям зовні заглядати всередину. Suburban homes with a long vinyl private security fence Сильний і високий паркан забезпечує безпеку і конфіденційність, необхідні жителям. Більше приватних парканів тут
Декоративні
Декоративні паркани використовуються для дизайну та декору огорожі. Вони, як правило, короткі і доповнюють стилістику околиць. Популярно використовувати їх навколо садів, подвір'я і на відкритому повітрі. gray home with white trim, french style entrance, and deco style fence Ідеї декоративного забору бувають різних форм. В даному випадку - це короткий білий паркан, що веде до будинку. Він має квадратну і прямокутну конструкцію. entryway of a nicely kept home with paved walkway, columns,decorative fence and beautiful landscaping Ось проста ідея паркану,як варіант. Це дерев'яний паркан з довгими і короткими стовпчиками, що чергуються. track across the pond lined with wooden stumps and decorative red fence Металевий червоний паркан в азіатському стилі підкреслює ставок в японському саду summer landscaping featuring a garden with decorative white wooden fencing Садова решітка - паркан, допомагає тримати і влаштувати квіти і кущі. stylish home with wood door, big front yard, and decorative metal and brick fencing Цей сліпуче високо профільний сірий будинок з великими вікнами. Творчий паркан спереді надає двору елегантний стиль. town house with decorative gray fencing in front yard Вище вказаний цегляний будинок прикрашений коричневим штахетником. ornate decorative white metal fence overlooking beach Декоративний білий металевий паркан прикрашає цей тротуар на пляжі. decorative designer black metal fencing Чорну металеву огорожу із зірковим дизайном виходить на річку.
Сад
white garden fencing surround garden and flowers Білий сад паркан оточує акуратне ложе з троянд. flower bed and lawn behind small garden fence Іноді простота краще. Цей невеликий садовий паркан - метал з петлями. Він межує з газоном і квітами. brownstone front yard with black metal garden fencing Кована огорожа саду захищає маленькі квіти біля дверей. communal vegetable garden boxes encompassed by garden brown fence panels Свіжі органічні продукти завжди кращі. Паркан овочевого саду являє собою прекрасне повернення назад в цей веганський рай. short wooden picket fence for the garden Недорога огорожа часто є тим, що потрібно щоб зробити роботу. В той час як це ніколи не буде найдовшим парканом, в одночас він додає дуже необхідний декор в сад. garden bamboo fencing enclosing bed of flowers Ось крихітний бамбуковий, короткий паркан для саду. Це лише для краси, і воно відмінно працює. Victorian apartments with wrought iron fencing surrounding small garden Тут у нас є ще один залізний паркан саду, що оточує маленький рожевий кущ.
Басейн
contemporary pool with glass fencingЦей неймовірний басейн викладений світло-блакитною плиткою і оснащений джакузі. Сучасний дизайн паркану об'єднує метал і скло. Підлога біля басейну викладена сланцем. Modern backyard fencing with swimming pool Це задній двір двоповерхового будинку. Половина це трава. Інша половина має помаранчеві плиткові підлоги і прямокутний басейн. Безрамковий паркан з скляного басейну охоплює басейн, створюючи ілюзію безмежного периметра.

Стилі огорож

Решітка
Ґратчасті огорожі мають діагональні конструкції з кроком в 2 дюйми між панелями з дерева, ПВХ або вінілу. Це може забезпечити вам небагато приватності, але є ще невеликі отвори, які дозволяють проникати світлу. Багато людей використовують цей вид огорож навколо своїх садів і для вирощування стін з плюща. Існує також варіант такого паркану, де тільки верх є Ґратчастий. Таким чином, він може служити приватним і декоративним парканом. townhouse with small garden and wooden lattice fencing with patio furniture amidst blooming lavender landscaped backyard with lattice top fence, small wood shed, and pathway
Огорожа сіткою
Конструкція огорожі з сіткою виготовляється із сталевих проводів або оцинкованих стальних дротів, які утворюють зигзагоподібний алмазний візерунок. Ці огорожі добре справляються з утиманням домашніх тварин та дітей, але не такі хороші в безпеці чи конфіденційності, якщо тільки захисний екран не встановлений на огорожу щоб закривати отвори. Екрани для огорожі можна використовувати щоб захищатись від вітеру і пилу. stainless steel security fencing in residential neighborhood suburban home with chain link fence surrounding landscaped front yard lawn on a sunny day
Штахетник
Штахетники - це традиційні декоративні огорожі, які є дуже поширеними на передньому подвір’ї. Вони зазвичай висотою близько трьох футів, привабливі і мають рівномірно розташовані дошки, встановлені вертикально. Вони можуть бути виготовлені з вінілу, листового металу або дерева. Вони кріпляться до рейок. Ці огорожі переважно для естетики. Не розраховуйте на них для будь-якої безпеки чи конфіденційності. Нижче наведено кілька видів огорож зі штахетника.
Білий
cottage with traditional white picket fence На фотографії вище зображено будинок у стилі котеджу на розі вулиці. А традиційний білий паркан штахетник, що обрамляє будинок, є одним з найбільш бажаних ідей огорожі. Будівля має дах зелено-морського коліру і віконні панелі невеликий сад, повний кущів рожевих троянд. residential house with fencing and gate made from wood, brick, and granite, pink rose bushes come through picket posts На малюнку вгорі зображений не зовсім білий штакетник. Матеріалами є суміш кам’яних стовпчиків та вінілу для самої огорожі. Вершина огорожа загострена і ворота мають приємний звивистий стиль. Home with long country style wooden fence with perfectly manicured lawn Ось простий будинок з зовнішною огорожею. Він сірого кольору з квадратними панелями, які рівномірно розподілені. Огорожа відповідає кольору будинку так само. В цілому, будинок і газон знаходиться в хорошому стані. bright white picket fencing and arbor with blooming red roses in a garden На малюнку вище показаний приклад садового паркану. Він скаладаєтсья з двох частин. Низ вугільно-сірий, а верх білий. Обидві частини виготовлені з дерева. Перед брамою зі штакетника є альтанка. white picket fencing and front gate lead to an elegant home entrance Білий залізний паркан має особливий спадаючий дизайн. Призначення в нього більш декоративне ніж для безпеки. Верхня частина загострена, що ускладнює можливість перескочити без травм. Однак це не та перепона, яку неможливо обійти. rustic white wooden fencing Ось проста ідея огорожі заднього двору. Це білий штакетинк, в якого плоский верх, а дерев’яні дошки чергуються між великими та малими. І це чудово виглядає на зеленій галявині. decorative white wooden gate and fence Огорожа на вході веде до цегляної доріжки котра йде до будинку. Цей паркан білий і виготовлений з металу. Він середньої висоти з чередованими довгими та короткими штиками. two story home with curved front yard picket fence Красивий двоповерховий будинок із висхідним дерев'яним парканом над цегляним фундаментом. Колір огорожі відповідає коліру підвіконня і дверної рами. Це одна з класичних ідей огорожі переднього двору навколо. large white house with black shutters and white scallop picket fence Великий будинок має чорні акценти вікон та величезний передній двір. Він обгороджений білим парканом звідусіль.
Гребінець
Nice two story cottage home with scallop fencing Гарний заміський будинок зі штакетником, який має хвилясту форму вгорі. Даний тип паркану також відомий як огорожа з надмірним гребінцем. Це стилі паркану з дерева, які можуть додати нотку панаше у ваш будинок.
Просто розставлений
spaced white picket fencing in front yard Ще одна варіація штакетнику. Цей не має жодної іншої мети, як добре виглядати на передньому подвір’ї. Білий колір створює приємний контраст з яскраво-червоним і темно-зеленим кольорами.
Інші типи загород
light brown picket fence with green lawn and trees Newly constructed home in the tradition of the Colonial style fence with a country feel Timbered house with red picket fence
Дерев'яний паркан, огорожа
Люди бачать, що багато цих парканів використовуються на ранчо чи фермах. Вони є зазвичай виготовлені із довгих парканових дощок або бруса, а тоді розколені на рейки. Цей тип огорожі має свою декоративну цінність, і крім того утримує тварин всередині, та позначає межу власності. Кількість розділених рейок є змінною.
Двох рейковий паркан
beautiful two story house with grey wooden 2 rail fencing Ось приклад паркану з двома рейками. Він загалом виконує тільки косметичну роль. Однак це виглядає досить приємно, оскільки колір огорожі підходить під колір даху. 2 story modern home with a white 2 rail wood fence around the front yard На фото вище - традиційний дизайн горизонтальної огорожі. Він виготовлений з вінілу (полівінілхлориду) і має дві рейки. Вони ідеально поєднуються з підвіконням.
Трьох рейковий паркан
black 3 rail fence in rural landscape with lush grass fields and farm house Цей прекрасний краєвид показує, наскільки мирним може бути життя. Нічого крім яскраво-зеленої трави на милі навкруги. Дерев’яне огородження ферми просте і недороге. white 3 rail fencing for horse with bungalow in the background Трьох рейкова огорожа ферми утримує коней в загоні на цьому ранчо. Тут нічого особливого. Просто звичайний паркан, який виконує роботу.
Чотири рейки
fine looking high end home with 4 rail fencing on a large piece of landВеликі площі пишної зеленої трави оточують цей приголомшливий будинок. Огорожа ранчо складається з чотирьох рейок. Я впевнений, що в цьому помісті є щасливі коні.
Тесані колоди і балки
Beautiful neighborhood late autumn season with country hewn log fence in frontОсь одна з найбільш простих і дешевих ідей паркану. Просто купуйте кілька балок, складайте їх разом і збиваєте кожні дві балки разом. Це теж виглядає непогано. Storybook garden path with stone paved steps and branch fencingОсь привабливий пишний сад. У нього є кам'яні вимощені стежки з великою кількістю квітів з кожної сторони. Незвичайний заміський паркан додає до цього чарівності. rural landscape with branch fence surrounding horses grazing over the green fieldsНа зображенні вище показана ферма з дорогою, що веде до фермерського будинку. Фігурна огорожа обмежує коней і дозволяє їм мирно пастися. Wood mountain house and log fence on a sunny dayБути на природі - відмінне місце для відпочинку і роздумів про життя. Ця велична рублена хата затишна і велична. Там є доріжка і захисний паркан, який також зроблений з колоди. Wood log fenced footpath leads tourists through lush forestУ цьому зеленому лісі багато високих дерев червоного дерева. Тесаний дерев'яний паркан створює безперешкодний шлях для любителів подорожувати по природі. simple branch fencing overlooking lake and forestЦя горизонтальна огорожа дозволяє відвідувачам дістатися якомога ближче до озера і сценічного вигляду на великий ліс і гори. decorative branch fencing surrounding pondНеглибокий ставок обрамлений декоративною дерев'яною огорожею. На задньому плані багато дерев, кущів та інших рослин. tranquil view of countryside with grass and fence made of logЦя картина настільки захоплююча, що вона може бути на листівці. Довгі трав'янисті дороги ведуть до маленького міста недалеко від гір. Кедровий паркан йде по шляху вздовж дороги. horse farm with branch enclosureЧотири рейковий горизонтальний паркан для коней оточує цю тварину в осінній день.
Дріт
Огорожа, зроблена за допомогою дроту, використовується для утримання людей або тварин в певному просторі або поза ним. Деревина зазвичай використовується як стовп з проводкою між ними. Це одна з багатьох дешевих ідей огорожі для ферм і відкритих майданчиків. Цей тип огорожі зазвичай складає від трьох до чотирьох футів у висоту. Хоча це є стримуючий засіб, воно не є сильним. подвійний дротовий паркан на коне фермі з літнім заміським пейзажемФерма має довгі ділянки землі, позначені цим парканом з дерева й дроту. wire fence with wooden post in a rural area fieldПриклад простого дротового огородження. Деревина використовується як стовпи і дротова сітка як огородження. wire fenced walkway through sand dunes at sunsetПішохідні стежки звичайно вистелені дротяними огородженнями, щоб туристи не блукали по небезпечних грунтових територіях.
Плетений паркан
winter park wood weave fencing Сніг покриває парк в холодний день. Це тип декоративного паркану, який часто не видно. Сітка з плетеного кошика використовує металеві перила і стійки щоб тримати дерев'яне плетиво.